Potřebujete rychle peníze? Řešením je SMS půjčka bez 1 Kč. Zažádat o půjčku si můžete online. Stačí vyplnit jednoduchý formulář. Rychlá sms půjčka bez zdlouhavého dokladování, bez ručení a dalších formalit, které přístup k penězům komplikují.

ŽÁDOST O PŮJČKU

Zaplo půjčka

Všem dobře známá společnost Zaplo nabízí krátkodobé půjčky s rychlým vyřízením online. První půjčka je v rozmezí 1.000 až 8.000 korun a po řádném splacení se hodnota půjčky postupně navyšuje až 25.000 Kč se splatností mezi 7 až 30 dny. Za svou dobu působení si našla řadu spokojených klientů, kteří oceňují hlavně prvotřídní zákaznické služby a nabídku na první půjčku zdarma tak, aby si noví klienti mohli půjčku Zaplo jednoduše vyzkoušet.

Půjčka Zaplo na cokoliv

Jde o neúčelový úvěr a peníze můžete použít libovolně. O půjčku Zaplo si můžete požádat online nebo na partnerských pobočkách Zaplo, kde vše vyřídíte s prodejcem. K dispozici je také zákaznická linka pro vaše dotazy.

Vyřízení půjčky

Pro vyřízení je nutné splňovat to, aby jste byli plnoletí občané České republiky, prokázali svou bezdlužnost a byli schopni splatit úvěr v termínu. Je také potřeba se zaregistrovat na webových stránkách a vyplnit všechny požadované údaje, včetně doložení kopie platného občanského průkazu a potvrzení o zaměstnání. Jedině pak bude vaše žádost zpracována. Při schvalovacím procesu bude prověřena vaše bonita kontrolou v registrech.

Schválení a vyplacení půjčky

O schválení budete vyrozumění do několika minut a peníze vám budou převedeny bezhotovostním převodem. Ověření účtu probíhá pomocí tzv. verifikační platby ve výši 0,01 Kč, zasláním z vašeho účtu. To, kdy budou na účet peníze připsány záleží na bance, kde máte vedený účet. Můžou to být minuty, ale i dny. Smlouvu o půjčce najdete ve vašem uživatelském účtu na webu.

Splacení půjčky

Splacení půjčky provedete převodem na číslo účtu Zaplo, ze kterého vám byla půjčka poskytnuta, nejpozději v den splatnosti. Často je využívána i možnost posunutí termínu splatnosti o 30 dnů, to je možné za poplatek, který se odvíjí od výše úvěru. Splacení je možné i před termínem.


17.10.2017

© 2024 SMS půjčka bez 1 Kč, SIALINI, spol. s r.o., Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře
IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959, všechna práva vyhrazena.

Podmínky použití a ochrana osobních údajů