Potřebujete rychle peníze? Řešením je SMS půjčka bez 1 Kč. Zažádat o půjčku si můžete online. Stačí vyplnit jednoduchý formulář. Rychlá sms půjčka bez zdlouhavého dokladování, bez ručení a dalších formalit, které přístup k penězům komplikují.

ŽÁDOST O PŮJČKU

CreditAir půjčka

Schází vám peníze před výplatou a potřebujete nutně zaplatit složenky? Potřebujete uhradit faktury či jiné výdaje? Možností jak tento problém vyřešit může být půjčka před výplatou. Mezi poskytovatele rychlých nebankovních půjček patří mimo jiné CreditAir.

U půjčky CreditAir je pro první zákazníky možnost požádat o půjčku max. 10 000 Kč se splatností na 2 měsíce a to bez poplatků a úroků. Stálí klienti si mohou požádat o 30 000 Kč se splatností 3 měsíce.

Co je třeba pro vyplnění žádosti o půjčku CreditAir:

Žádat o půjčku se dá telefonicky, kde všechny požadavky zavede do systému operátor anebo online pomocí formuláře na internetových stránkách. Po zadání částky následuje vyplnění registrace – zde je nutné vyplnit celé jméno, rodné číslo, číslo občanského průkazu a mobilu a také bankovní účet.

Na závěr formuláře se vyplní měsíční výdaje, typ zaměstnání a souhlas se zpracováním osobních údajů. Takto vyplněnou registraci stačí odkliknout a čekat na zpětně vyjádření. Po schválení jsou peníze odesílány ihned na účet uvedený žadatelem. Rychlé převod peněz je zaručen díky vlastnictví účtů u všech větších českých bank.

Splacení půjčky CreditAir:

Půjčku je třeba splatit jednorázově na účet společnosti. I zde je možnost prodloužení lhůty na zaplacení půjčky. Klient si musí jednoduše požádat v klientské zóně o odložení splátky – a to až na 75 dnů. Tato služba je zpoplatněna, dle ceníku.

Vlastnosti půčjky CreditAir:

Podmínky půjčky CreditAir:


16.8.2017

© 2024 SMS půjčka bez 1 Kč, SIALINI, spol. s r.o., Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře
IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959, všechna práva vyhrazena.

Podmínky použití a ochrana osobních údajů