Potřebujete rychle peníze? Řešením je SMS půjčka bez 1 Kč. Zažádat o půjčku si můžete online. Stačí vyplnit jednoduchý formulář. Rychlá sms půjčka bez zdlouhavého dokladování, bez ručení a dalších formalit, které přístup k penězům komplikují.

ŽÁDOST O PŮJČKU

Kamali půjčka

Po dobu dvou let panovala na trhu s financemi neúčelová Japonská půjčka a to hlavně díky nízkým poplatkům a rychlému vyřízení. Oblíbená nebankovní půjčka od společnosti Home Credit se mění od 1. února 2017 v půjčku Kamali a nabízí opět výhodné podmínky pro krátkodobou půjčku.

Jak ihned vyřídit půjčku Kamali

Půjčku Kamali lze vyřídit jednoduše a pohodlně z domova. Vyplňte online žádost na internetu, která vám zabere pár minut. U Kamali půjčky se nepožaduje ručitel ani jiná zástava. Po odeslání této žádosti se do čtvrt hodiny dozvíte, zda vám byla půjčka schválena. Každá přijatá žádost je posuzována individuálně. O půjčku mohou zažádat i lidé bez trvalého příjmu.

Co potřebujete k vyřízení půjčky

O půjčku Kamali může žádat každý, kdo dovršil 18 let a trvale žije v České republice. Toto se ověřuje občanským průkazem, který musíte připojit k žádosti. Výše půjčky je v rozmezí od 2.000 Kč do 20.000 se splatností do 30 dnů. U vyšších částek od 10.000 Kč do 200.000 Kč je splatnost volitelná od 36 až do 84 měsíců. U Kamali půjčky je úroková sazba od 12,5 % p.a..

Kdy peníze obdržíte

Rychlý převod je umožněn díky tomu, že společnost Home Credit vlastní účty u většiny bank v ČR. Po kladném vyřízení můžete tedy požadovanou částku očekávat do jedné hodiny. Podmínkou je to, aby jste i vy vlastnili účet v některé z bank. Jedná se o rychlou půjčku ihned na účet, která je velmi oblíbená.

Poplatky u Kamali půjčky

Poplatky za půjčku lze jednoduše spočítat. Za každou půjčenou tisícikorunu zaplatíte základní poplatek 33 Kč. Pokud nastane problém se splácením, je zde možnost prodloužit tuto dobu se splácením o další měsíc za 49 Kč.

Bezpečná půjčka Kamali

S novým názvem přichází i nové produkty, tzv. Bezpečná splátka za 199 Kč. V případě, že se dostanete do nečekané situace a nemůžete pravidelně hradit svůj závazek, můžete až 2 krát po sobě bezplatně odložit splácení.


16.2.2017

© 2024 SMS půjčka bez 1 Kč, SIALINI, spol. s r.o., Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře
IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959, všechna práva vyhrazena.

Podmínky použití a ochrana osobních údajů