Potřebujete rychle peníze? Řešením je SMS půjčka bez 1 Kč. Zažádat o půjčku si můžete online. Stačí vyplnit jednoduchý formulář. Rychlá sms půjčka bez zdlouhavého dokladování, bez ručení a dalších formalit, které přístup k penězům komplikují.

ŽÁDOST O PŮJČKU

Jak se dostat z dluhů - 8 rad

I když většina lidí dnes dokáže žít bez půjček, je zde stále dost těch, kteří mají i několik půjček a do výplaty počítají každou korunu. I díky levným hypotékám má tuto dlouhodobou půjčku řada mladých perspektivních lidí, kteří by o jakémkoliv jiném úvěrů, ani nepočítali.

Tak jako vše, mají půjčky své výhody i nevýhody. Pokud poslouží na koupi věcí a splatí se, sice za delší dobu, jsou jako dobrý sluha. Ovšem jako zlý pán mohou dostat lidí do nesnází, kdy nedokáží půjčky splácet tak, aby jim zůstávalo na běžný provoz a často mohou skočit do kolotoče půjčování. Jak se ale z takové situaci dostat není lehké.

Jak mít peníze a nedostat se do dluhů?

1. Spoření v bance

Spoříte si doma do pokladničky? Jestliže ano, není to dobrý způsob, láká totiž k pokušení utratit peníze hned. Pokud budete mít peníze na účtu, ne vždycky a všude se dá platit kartou a finance tak můžete aspoň trošku ukočírovat a navíc dostanete aspoň malé procento úroků. Spořte si v bance a snažte se udržet v plusu, nebo ještě lépe s nějakou rezervou.

2. Trvalý příkaz na splátky

K lepšímu hospodaření vás donutí nastavení trvalého příkazu na všechny pravidelné platby, nejlépe tak ať odejdou z účtu ihned po výplatě a vy se tak nemusíte bát, že na ně zapomenete.

3. Nevyřizujte si kontokorent nebo kreditku

Při vyřízení těchto pomocníků mějte na paměti to, že je třeba splácet v bezúročném období, jinak vás tyto půjčky přijdou pěkně draho. Pokud to jen půjde, zkuste fungovat raději bez nich a na případné potřeby si šetřit.

4. Konsolidujte všechny půjčky do jedné

Máte-li vícero půjček? Třeba kreditku, spotřebitelský úvěr nebo nebankovní půjčku? Spojte všechny do jedné. Získáte lepší úrok, ušetříte na poplatcích a navíc budete platit jen jedenu splátku.

5. Sestavte si rozpočet

Pište si výdaje a příjmy rodiny po dobu minimálně 3 měsíců. Po této době uvidíte s přehledem, za co utrácíte nejvíce. Příjmy by měly vždy převyšovat nad výdaji. Pokud ne, přemýšlejte, na jakých položkách by se dalo ušetřit.

6. Přemýšlejte za co utrácíte

Neutrácejte za zbytečnosti. Zkuste se zamyslet nad tím, které věci jsou opravdu potřebné a které můžete oželet. Chození na pivo, kávu nebo obědy s rodinnou do restauracích vás musí stát dost peněz. Máte-li hluboko do kapsy, musíte se uskromnit.

7. Zkuste si přivydělat brigádou

Zmínili jsme, že příjmy by měli být vždy vyšší než výdaje. Pokud tomu tak není a peníze z výplaty nestačí, musíte se snažit přivydělat. Dnes už existuje dostatečná nabídka brigád, kterou seženete i přes internet, navíc může být ve vašem blízkém okolí nebo to může být práce z domu.

8. Ušetřete na energiích

I zdánlivě nepodstatná věc vám z dlouhodobého hlediska může ušetřit dost peněz. Pár rad jak nedostávat vysoké částky za vodu nebo plyn je, aby jste nenechávali zbytečně téct vodu, zhasínali světlo když nejste v místnosti nebo vypínali televizi, když odbíháte.


18.11.2017

© 2024 SMS půjčka bez 1 Kč, SIALINI, spol. s r.o., Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře
IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959, všechna práva vyhrazena.

Podmínky použití a ochrana osobních údajů