Potřebujete rychle peníze? Řešením je SMS půjčka bez 1 Kč. Zažádat o půjčku si můžete online. Stačí vyplnit jednoduchý formulář. Rychlá sms půjčka bez zdlouhavého dokladování, bez ručení a dalších formalit, které přístup k penězům komplikují.

ŽÁDOST O PŮJČKU

Jak rozeznat podvodnou půjčku od té férové?

Nabídky půjček se na nás valí ze všech stran a lidé na tyto nabídky rádi slyší. Toho mohou využít různí nepoctiví poskytovatelé půjček k vlastnímu obohacení.

Je proto důležité zvážit výhody a nevýhody půjčky před podepsáním smlouvy a zjistit si o nebankovní společnosti co nejvíce informací.

Jak rozeznat podvodnou půjčku od férové nabídky?

1. Musíte zavolat na číslo začínající 9?

Telefonní linky začínající 9 jsou zpoplatněná telefonní čísla a pro získání úvěru na ně musíte zavolat. Pracovníci úvěrové firmy s Vámi uměle prodlužují hovor, na jehož konci se dozvíte, že Vám půjčka nebyla schválena. Není výjimkou, že za minutu volání zaplatíte až 99 Kč.

2. Nemůžete dohledat poskytovatele?

Nesolidní poskytovatelé často skrývají svou identitu a kromě telefonního čísla na něj nenajdete žádné kontaktní informace. Většinou se v pozadí skrývají fyzické osoby, které nabízejí půjčky v inzertních novinách nebo sloupech veřejného osvětlení a slibují, že půjčí všem zájemcům.

3. Máte platit peníze předem?

Nepoctivé společnosti požadují vysoký poplatek před uzavřením smlouvy a po obdržení peněz slibovanou půjčku nikdy nedostanete. Znakem podvodného jednání ovšem není korunový ověřovací poplatek u mikropůjček, kterým nebankovní poskytovatelé ověřují vlastníky bankovních účtů.

4. Musíte ručit majetkem i u malých půjček?

Pokud po Vás bude chtít společnost ručení majetkem i u nízkých půjček, pravděpodobně není jejím záměrem příjem z úroků, ale prodej Vašeho majetku a zisk z jeho prodeje. Nastaví Vám takové nevýhodné úvěrové podmínky, že při prvním klopýtnutí Vám narostou neúměrné sankce a dostanete se do dluhové pasti.

5. Nevyznáte se ve smlouvě?

Smlouvy od podvodných firem či fyzických osob jsou nepřehledné, několikastránkové a plné odstavců psaných drobným písmem. V těchto odstavcích jsou většinou obsaženy nejdůležitější informace, jako jsou vysoké pokuty za opožděné splátky nebo skutečná výše RPSN.


10.1.2015

© 2024 SMS půjčka bez 1 Kč, SIALINI, spol. s r.o., Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře
IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959, všechna práva vyhrazena.

Podmínky použití a ochrana osobních údajů