Potřebujete rychle peníze? Řešením je SMS půjčka bez 1 Kč. Zažádat o půjčku si můžete online. Stačí vyplnit jednoduchý formulář. Rychlá sms půjčka bez zdlouhavého dokladování, bez ručení a dalších formalit, které přístup k penězům komplikují.

ŽÁDOST O PŮJČKU

První půjčka zdarma online

Vyřízení běžné půjčky u banky bývá zdlouhavé z důvodu delšího schvalovacího procesu. To nahrálo nebankovním společnostem, které přišly na trh s nabídkou na rychlé půjčky. U těchto půjček se vyřízení výrazně zkrátilo, a o rozhodnutí poskytnutí půjčky, bývají klienti vyrozuměni do několika minut až hodin, od podání žádosti.

Kolik si můžete půjčit?

U rychlých půjček se nedočkáte nabídky na velké peníze, tak jak je tomu u spotřebních úvěrů. Rychlá půjčka, někdy označována také jako půjčka do výplaty nebo SMS půjčka, slouží jako okamžitá pomoc při nečekaném výdaji anebo pokud je potřeba nutně něco uhradit a do výplaty zbývá ještě pár dnů. S rychlou půjčko můžete získat několik tisícovek, napoprvé nejčastěji okolo 10 000 korun.

První půjčka zdarma pro nové žadatele

Společnosti neustále soupeří o zákazníky. Proto se objevila reklama na výhodnou půjčku zdarma. Pokud si půjčíte u nebankovní společnosti poprvé, nezaplatíte vůbec nic navíc - žádné poplatky ani úroky. Znamená to, že zaplatíte přesně tolik, kolik jste si půjčili. U každé další půjčky už samozřejmě úrok a poplatky platit budete. Pro jednorázové zákazníky je to však velké plus.

Krátká doba splatnosti

V případě schválení jsou peníze doručeny rychle a zároveň se očekává jejich rychlé splacení. Doba splatnosti je obvykle do 30 dnů. Poskytovatelé umožňují dobu splatnosti prodloužit v případě, kdy bude žadatel předpokládat, že dluh nestihne splatit včas. Takovou změnu je nutné vyjednat před datem splatnosti a je ve většině případů zpoplatněna dle ceníku. Termín splatnosti se dá odložit i několikrát, ale poskytovatel si bude vždy účtovat nový poplatek.

Registrace nových klientů

Půjčku lze vyřídit telefonicky nebo oblíbenější formou online. Noví klienti se nejčastěji registrují přes internet, vyplněním jednoduchého registračního formuláře na stránce společnosti. Vyplnění zabere pouze několik minut. Registrace slouží k informacím o půjčce a především k identifikaci žadatele za účelem ověření skutečností například u zaměstnavatele nebo v registrech dlužníků. Společnosti s úvěrovými registry spolupracují a nahlížejí do nich, nicméně půjčky nejsou vysoké a tak rizikové, proto i zápis v registru nemusí nutně automaticky znamenat zamítnutí žádosti. Důležité je proč se dlužník do registru dostal. Veškeré osobní informace vyplněné v registraci slouží výhradně poskytovateli půjčky a je nutné vyjádřit souhlas s jejich zpracováním.

Opětovné půjčení

Po zaregistrování bude klientovi vytvořen uživatelský profil, ke kterému bude mít jednoduše přístup. Okamžitě tak uvidí aktuální úvěrový účet s historií půjček u dané společnosti. V uživatelském profilu bude mít jasný přehled o půjčkách splacených i aktuálních, uvidí záznamy o splátkové disciplíně, díky čemuž může dosáhnout i na vyšší částku půjčky. Přes tento profil může požádat o prodloužení splatnosti, případně uhradit půjčku předčasně. Pro opakovanou žádost o půjčku už stačí přihlášení na účet a jednoduché zažádání o rychlou půjčku. Odpadá tak čas s vyřizováním registrace a peníze tak může ověřený klient získat už za několik minut na účet.


22.1.2018

© 2024 SMS půjčka bez 1 Kč, SIALINI, spol. s r.o., Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře
IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959, všechna práva vyhrazena.

Podmínky použití a ochrana osobních údajů