Potřebujete rychle peníze? Řešením je SMS půjčka bez 1 Kč. Zažádat o půjčku si můžete online. Stačí vyplnit jednoduchý formulář. Rychlá sms půjčka bez zdlouhavého dokladování, bez ručení a dalších formalit, které přístup k penězům komplikují.

ŽÁDOST O PŮJČKU

Co dělat v případě neočekávaných výdajů

Zastihly vás nečekané výdaje a nemáte v záloze dostatek peněz? Co dělat? Mnoho domácností nemá naspořené peníze navíc a překvapivě hodně lidí přežívá od výplaty k výplatě. Podle odborníků bychom si měli stranou doložit minimálně dvě výplaty. Co dělat, pokud jste to nezvládli a některé výdaje přesto nepočkají?

Uskromněte se

Mnohdy není hned nutné brát si půjčku nebo žádat o peníze příbuzné. Někdy postačí se daný měsíc uskromnit a některé věci si odpustit, dokud zase peníze nebudou. Některé položky nejsou životně nutné. Na nějakou dobu vypusťte návštěvy restaurací a kaváren, choďte co nejvíce pěšky nebo jezděte na kole, odpusťte si nákupy oblečení, návštěvy divadel a kina. Možná máte doma nějaké věci, které můžete prodat.

Poptejte se v okolí

Pokud přece jen nevyjdete, zkuste nejdříve o peníze požádat lidi ve svém okolí, než přistoupíte k žádostem u bank a nebankovních společností. Samozřejmě si musíte být jisti, že jim zapůjčené prostředky zvládnete řádně vrátit.

Rychlé peníze od banky

Bankovní kontokorent může být dobrou volbou, peníze máte díky němu ihned k dispozici a bez vysokých úroků, pokud je zvládnete splatit včas. Pro zaplacení výdajů lze také využít kreditní kartu. Peníze zkuste ale zaplatit v bezúročném období, aby vás to nestálo zbytečně mnoho.

Půjčka „do výplaty“

Rychlé půjčky do výplaty mohou někdy stačit, pokud jsou vaše výdaje v řádech několika tisícikorun. Tyto půjčky poskytují nebankovní společnosti a zpravidla jsou do výše 5 000 Kč. Vyřízení bývá online, rychlé a bez průtahů. Splatit je musíte většinou z další výplaty. Některé jsou napoprvé dokonce zdarma, bez poplatků. Někteří nebankovní poskytovatelé nabízejí až 20 000 Kč, ale většinou až pokud si půjčujete peníze opakovaně.

Výdaje nad 20 000 Kč

Co dělat při vyšších výdajích? Nejlepší bývají bankovní úvěry. Pro ty ale musíte mít doložitelné dostatečné příjmy a čistý registr dlužníků. Výhodou je solidnost, volitelná doba splatnosti a nízké úroky. Pokud na půjčku do banky nedosáhnete, jsou zde nebankovní poskytovatelé, u těch je ale zpravidla vyžadováno ručení. Půjčky od soukromé osoby bývají poměrně nevýhodné, je třeba pohlídat si serióznost a dobře si rozmyslet, zda peníze dokážeme včas splatit, jinak hrozí rychlá exekuce.


16.7.2015

© 2024 SMS půjčka bez 1 Kč, SIALINI, spol. s r.o., Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře
IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959, všechna práva vyhrazena.

Podmínky použití a ochrana osobních údajů